Радио Милева

Инстаграм гори: Набрекнатите пупки на Цеца во фокусот на камерата (видео)

Инстаграм гори: Набрекнатите пупки на Цеца во фокусот на камерата  (видео)

Светлана Цеца Ражнатовиќ не е често активна на социјаните мрежи, но кога и да објави има рекордeн број на прегледи.

На својот Инстаграм профил, Цеца објави видео во кое ненамерно ги покажа брадавиците, па затоа можеби е едно од најпопуларните видеа.

А на светлото, се се гледа под проѕирната маичка на пејачката, а овој пат пупките беа близу до камерата.

Shine in the dark…. ???

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Останати вести од Радио Милева