Радио Милева

„Индијанец“: Жестоко во свој стил – Карлеуша го нападна Лука Лазукиќ!

„Индијанец“: Жестоко во свој стил – Карлеуша го нападна Лука Лазукиќ!

Јелена Карлеуша го крена својот глас поради невкусните и чести медиумски изјави на Лука Лазукиќ кој со денови се обидува да ја убеди српската нација дека не ја малтретирал физички својата сопруга, пејачката Наташа Беквалац.

Жестоко и во свој стил, Јелена застана во заштита на својата колешка и напиша:

-Постојат ли некои фраери во градот кои ќе му го заврзат јазикот на овој Индијанец кој ја претепа Наташа?! Не сакам повеќе да ми излегува од фрижидер, напиша Карлеуша на социјалните мрежи.

Останати вести од Радио Милева