Радио Милева
„го нема“ повикувачкото

„Имам недостаток, никој не ми приоѓа“: Милица Павловиќ призна се’ за односот со мажите

„Имам недостаток, никој не ми приоѓа“: Милица Павловиќ призна се’ за односот со мажите
фото: инстаграм/сењорита милица павловиќ

Милица Павловиќ признала дека мажите воопшто не и приоѓале додека била на одмор со нејзината пријателка, а таа не знаела зошто е тоа така.

– Никој не ми пријде додека бев на одмор, само разговарав со другарка ми, се чини дека имам мана. Само и кажав на другарка ми дека не ја испраќаме таа енергија „дојди кај мене“. Веројатно треба повторно да го разбудиме тоа во себе. Да бидам искрена, моментално сум доволно сама и нема да кукам – изјави Милица.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

Да потсетиме, Милица неодамна се појави на прослава на која сите присутни беа воодушевени од нејзиниот изглед, како и секогаш.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева