Радио Милева
на јавен настан

Игор Којиќ првпат во јавност по разводот од Северина: Бившиот на пејачката се појави на премиера во друштво на неговите родители (фото)

Игор Којиќ првпат во јавност по разводот од Северина: Бившиот на пејачката се појави на премиера во друштво на неговите родители (фото)

Игор Којиќ во август официјално се разведе од пејачката Северина Којиќ, а една година пред тоа не беа заедно.

Отогаш Игор не е виден во јавност, а синот на Кеба одвреме – навреме објавуваше фотографии на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic)

По долго време, Игор Којиќ се појави во јавност и тоа на премиера на филмот „Божји човек“.

Тој на премиерата се појави со неговата мајка Оља и неговиот татко Драган Којиќ Кеба.

Семејството Којиќ кога пристигнало во салата се поздравиле со присутните и поразговарале со еден свештеник.

фото: инстаграм/драган кадиќ

Останати вести од Радио Милева