Радио Милева
бившата љубов не се заборава?

Игор Којиќ по разводот „трча“ по оваа позната актерка?

Игор Којиќ по разводот „трча“ по оваа позната актерка?

Игор Којиќ неодамна се разведе од Северина Вучковиќ, а сега ја сретнал поранешната девојка.

Игор конечно го преболел разводот и одлучил да го освои срцето на својата поранешна девојка, Катарина Радивојевиќ за која се зборуваше пред шест години кога Игор ја остави поради Северина.

Како што се пишува, Игор не се труди да ги сокрие симпатиите кон Катарина.

-Игор долго време не ја виде Катарина. Таа беше во Америка, а тој во брак и немаа прилика да бидат заедно. Неодамна случајно се сретнаа во еден ресторан и се поздравија, разговараа. Тој веднаш се заинтеренсира, не можеше да верува колку добро изгледа. Не го тргна погледот од неа. По средба веднаш започна да и пишува. Искрено не знам што ми се случува, не знам дали му одговорила, но знам дека не се видеа“, вели извор за „Стар“.

-Катарина сега е соло, нема момче, а Игор баш е заинтеренсиран за неа.

Којиќ не се огласи по повод овие пишувања.

фото: ата имагес/Бошко Карановиќ/профимедиа

Останати вести од Радио Милева