Радио Милева
летаат искри

Игор Којиќ се огласи за врската со актерката Теодора Бјелица и за тоа како се запознале (фото)

Игор Којиќ се огласи за врската со актерката Теодора Бјелица и за тоа како се запознале (фото)

Игор Којиќ, поранешниот сопруг на Северина Вучковиќ, ужива во љубовта со актерката Теодора Бјелица, а додека радосната вест стигна до медиумите, двајцата до сега се огласија за својата врска.

Откако беше откриено дека се заедно на Копаоник, Којиќ на Инстаграм сподели порака која заинтригира многумина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Teodora Bjelica (@teodorabjelica)

– Кога ќе ви кажат: „Не може“, најдете начин, а не изговор – пишува во објавата на профилот на синот на пејачот Драган Којиќ- Кеба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic)

– Двајцата не се познаваа претходно, ги споија заеднички пријатели. Тие се запознале непосредно пред доаѓањето на 2023. Искрите меѓу нив ги имало уште на прва. Откако размениле контакти, продолжиле да се допишуваат – изјавил претходно за Курир.рс извор близок на парот.

фото:Инстаграм

Останати вести од Радио Милева