Радио Милева
не се откажува...

Иако Инстаграм ја блокира, Милица Дабовиќ и понатаму е непоправлива споделувачка на експлицитна голотија (ФОТО+ВИДЕО)

Иако Инстаграм ја блокира, Милица Дабовиќ и понатаму е непоправлива споделувачка на експлицитна голотија (ФОТО+ВИДЕО)

Поранешната српска кошаркарка Милица Дабовиќ ги продава своите интимни фотографии на сајтoт за возрасни „Онли фанс“ веќе неколку месеци наназад, но се повеќе таква содржина споделува и на својот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Dabovic (@stefanovamama13)

Истото се случи и овој пат кога таа се снимаше по долна облека, додека со раката се галеше по интимните делови од своето тело.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Dabovic (@stefanovamama13)

Според многумина ова видео е само мамка за тие што не се претплатени на нејзиниот профил Тиндер да се претплатат за да може да ги гледаат нејзините голи видеа и фотографии во секое време од денот и ноќта кои ја имаат моќта нејзините пасионирани љубители видно да ги возбудат.

Арно ама, некој проценил дека Милица претерала со голотијата која на Инстаграм е редуцирана до извесна граница, па така неодамна и беше блокиран Инстаграм профилот поради интимните содржини. Но набрзо таа повторно се врати на платформата, па и покрај опомената  не престанува речиси екплицитно да провоцира.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Dabovic (@stefanovamama13)

Фото и видео: Инстаграм/stefanovamama13/Твитер/Pluton45873221

Останати вести од Радио Милева