Радио Милева

Иако е малолетна, погледнете какви фотографии сподели Мартија на само 17 години (ФОТО)

Иако е малолетна, погледнете какви фотографии сподели Мартија на само 17 години (ФОТО)

Малата Мартија Станојковиќ која сите ја запознавме преку учеството во музичкото шоу Пинкови ѕвездички порасна во вистинска убавица.

Македонската пејачка на големо подготвува нови проекти, а нејзината публика со нетрпение очекува нешто ново од неа.

Деновиве таа на социјалните мрежи сподели многу секси фотографии.

На последната таа позира во црвен фустан кој го истакнува нејзиното деколте.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARTIJA (@martijastanojkovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARTIJA (@martijastanojkovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARTIJA (@martijastanojkovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARTIJA (@martijastanojkovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARTIJA (@martijastanojkovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARTIJA (@martijastanojkovic)

Останати вести од Радио Милева