Радио Милева
доказ...

Иако Цеца и Брена можеби не се „први другарки“, децата сепак им се дружат: Анастасија откри дали Виктор и Сандра се се’ уште заедно? (ФОТО)

Иако Цеца и Брена можеби не се „први другарки“, децата сепак им се дружат: Анастасија откри дали Виктор и Сандра се се’ уште заедно? (ФОТО)

Неодамна во медиумите одекна веста дека Виктор Живојиновиќ и неговата девојка ја прекинале врската, апотоа и демантот од нејзина страна, дека двајцата сепак се’ уште се заедно.

Дали е тоа така или не е, најдобро потврди ќерката на Цеца, младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ со последната снимка од еден локал во Будва.

Имено, иако Цеца и Брена можеби не се „први другарки“,  децата сепак им се дружат, па Анастасија откри дали Виктор и Сандра се се’ уште заедно?

Виктор и Сандра моментално се во Будва, а синоќа поминаа време во друштво на Анастасија Ражнатовиќ, која на својот профил на Инстаграм сподели видео во кое откри дека помладиот син на Брена сè уште ужива покрај атрактивната русокоса.

Сандра и Виктор беа насмеани и расположени и наздравуваа со насобраните пријатели во друштвото во кафулето.

Да потсетиме, двајцата беа во љубов две години, а веста за наводното раскинување се појави во медиумите пред една недела, која малку потоа беше демантирана, а сега љубовта потврдена и со видеодооказ.

Фото: Инстаграм принтскрин/raznatovicanastasija

Останати вести од Радио Милева