Радио Милева
дама со стил

И за Елена Стефановска е отворена летната сезона: Водителката со стил позираше во бикини, но во фокусот паднаа нејзините гради (фото)

И за Елена Стефановска е отворена летната сезона: Водителката со стил позираше во бикини, но во фокусот паднаа нејзините гради (фото)
фото: Принтскрин/инстаграм/елена стефановска

Иако календарски се уште не престигна летото, за некои од македонските јавни личности започна летната сезона.

Имено, тие предвреме започнаа со летните одмори и се соблекоа во бикини, некои ги покажаа повеќе, а некои помалку своите облини.

За водителката „Живот на стил“, Елена Стефановска започна летната сезона.

Таа е позната по тоа што обожава да патува на разни дестинации, но поради коронавирусот, претходната година ипол бевме ограничани со патувања.

фото: Принтскрин/инстаграм/елена стефановска

Сепак, тоа не ја спречи Стефановска да ужива во секој момент каде и да се наоѓа, а посебно ако е во друштво на нејзиниот партнер.

фото: Принтскрин/инстаграм/елена стефановска

Овој пат, Елена уживаше на домашен терен и во близина на Скопје.

Имено, таа на Инстаграм објави фотографија на која позира во бикини, очила за сонце и шешир на главата. Меѓутоа, во фокусот е нејзиното бујно деколте кое ѕирка од бикинито.

фото: Принтскрин/инстаграм/елена стефановска

Објавата доби над 1000 лајкови, а следбениците ја опсипаа со позитивни коментари.

Останати вести од Радио Милева