Радио Милева
„слаба“ на камера

И старата секс афера на Карлеуша одново актуелна: Сопругот Душко, сепак не е тој кој го снимал перверзното признание на „скандал дамата“ (18 + ВИДЕО)

И старата секс афера на Карлеуша одново актуелна: Сопругот Душко, сепак не е тој кој го снимал перверзното признание на „скандал дамата“ (18 + ВИДЕО)

Секс аферата на Јелена Карлеуша и фудбалерот на Огњан Врањеш во моментов ја тресе не само Србија, туку и целиот Балкан. Вулгарните преписки и експлицитните фотографии помеѓу пејачката и играчот го преплавија Интернет, а во центарот на вниманието повторно дојдоа и старите секс афери на „скандал дамата“.

Најпознат е секако онаа во која таа одговара на провокативните прашања и реагира симулирајќи орален секс на маж кој ја снима. Иако во еден момент се појавија информации дека човекот кој и ги поставува прашањата и ја снима е нејзиниот сегашен сопруг, изгледа дека вистината е малку поинаква.

„Камерманот“ е всушност лицето В. Мариќ, бизнисмен од Рипањ кој живее во Швајцарија, и е брат на трагично загинатиот Горан Мариќ.

Инаку, Мариќ  претходно се забавувал со хрватската ѕвезда Нивес Целзиус и водителката Сандра Драшковиќ.

Бизнисменот и Карлеуша се состанале на јахтата „Першинг“, со кој пловеле во друштво на тесен круг на пријатели.

Еве како тоа изгледаше:

„Сакам кога ми го ли*еш рипчето. И га*ето кога ми го лижеш“ – му вели Јелена на  Мариќ, а тој и возвраќа:
„И кога те е*ам? Сакаш ли да ми го пу*иш?“ – ја прашува тој, а потоа Карлеуша го плази јазикот и почнува да го си го цица средниот прст.

Останати вести од Радио Милева