Радио Милева
и неа ја боцнаа...

И Северина прими вакцина (ФОТО)

И Северина прими вакцина (ФОТО)

Пејачката Северина на својот Инстаграм профил сподели фотографија од вакцинацијата против коронавирусот со вакцината на „Фајзер“.

-Вечерва, добри луѓе, немојте да прашувате ништо. Ниту да коментирате, порача Северина во описот на фотографијата.

Останати вести од Радио Милева