Радио Милева
Задруга

И се присака… Маца – Дискреција „напалена“ на таткото на нејзината цимерка Андријана (ФОТО)

И се присака… Маца – Дискреција „напалена“ на таткото на нејзината цимерка Андријана (ФОТО)

Во неврзан разговор во дневната соба кој го водеа  собраните учесници во реалното шоу „Задруга“, беше откриена една нови симпатија.

Имено, старлетата Маца – Дискреција отворено зборуваше за тоа како и се допаѓа таткото на нејзината цимерка и дека тој е „токму по нејзин вкус“.

„Татко ти изгледа одлично! Добар фраер е, жими мајка. Колку е стар?“ – ја праша Маца цимерката Андријана, а таа и одговори: “1973 годиште е. Немој да ме е*еш?“ – изненадена беше старлетата. 

„Епа, извини, ама јас ти се колнам дека сум „напалена“ на татко ти. Баш е вистински шмекер… токму онаков каков што мене ми се допаѓа“ –  гласно прокоментира Маца, а потоа испрати поздрав и бакнежи до таткото на нејзината цимерка Андријана.

Останати вести од Радио Милева