Радио Милева
„немирна и дива“...

И Сара Јо налик на Џеј Ло: Српската пејачка евистинска убавица – долги нозе и голема задница (ФОТО)

И Сара Јо налик на Џеј Ло: Српската пејачка евистинска убавица – долги нозе и голема задница (ФОТО)

Популарната пејачка Сара Јовановиќ, попозната како Сара Jо, ја доведе својата линија до совршенство,  па овој пат покажа какво тело има на социјалните мрежи.

Пејачката објави неколку провокативни фотографии на Твитер, на кои позираше во предизвикувачка црно – златна комбинација.

Имено, Сара  позира во огледало, додека нејзиното згодно тело е во преден план.

Пејачката маѓепса и со фотографиите што ги направи со предната камера, а особено со своите атрибути во крупен план.


Сара во црни чорапи, кои ги истакнаа нејзините долги нозе, а преку нив носеше црни танга гаќички, длабоко врежани во нејзината голема заоблена задница.

Или што би рекле и Сара Јо е налик на Џеј Ло.

Горниот дел го привлече вниманието на сите, особено на мажите, бидејќи златниот корсет едвај ги држеше нејзините гради, а глетката им го одзеде здивот на многумина.

Сепак, Сара сето ова го зачини со уште попровокативна порака, која ја стави во описот на фотографијата.

„Скроти ме затоа што сум немирина“, напиша пејачката апострофирајќи ја својата песна „Дива“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial)

Фото: Инстаграм принтскрин/sarajoofficial

Останати вести од Радио Милева