Радио Милева
„најмилото“ на мегдан

И ова го има во „Задруга“: Анита „заборави“ да облече гаќички, па додека гола му се додворуваше на Зола си ја покажа интимата, а камерите се’ снимија (ВИДЕО 18+)

И ова го има во „Задруга“: Анита „заборави“ да облече гаќички, па додека гола му се додворуваше на Зола си ја покажа интимата, а камерите се’ снимија (ВИДЕО 18+)

Анита Станојловиќ не била ни свесна што снимиле камерите на „Задруга“ додека гола му се додворуваше Лазар Чолиќ -Зола.

Учесничката во најгеданото ријалити „заборави“ да облече гаќички, па во мини фустанче легната на креветот и тргна муабетот.

Арно ама, занесена во љубовните разговори очигледно се заборави, па камерата во крупен кадар забележа дека на ријалити учесничката и се гледа… интимата!

Видеото на социјалните мрежи предизвика бројни коментари, а се издвојуваат оние дека на Анита и се гледаат гениталиите и дека мајка на едно дете не смее да си дозволи да изгледа толку перверзно и провокативно покажувајќи го „најмилото“ на мегдан.

До душа, откако се сепна од љубовниот занес, забележа дека е премногу разголена, па си го спушти  фустанчето и со јорганчето ријалити учесничката си ја покри… голотијата!

Како сето то изгледаше, погледнете во видеото што го снимија камерите на „Задруга“:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zadruga (@zadruga)

Фото и видео: Инстаграм принтскрин/zadruga

Останати вести од Радио Милева