Радио Милева
„пали“ на прва...

И нашите се згодни, ама најпознатата српска инфлуенсерка е секс бомба: Штом ја видиш Андреа Коко веднаш ти запаѓа за око! (ФОТО)

И нашите се згодни, ама најпознатата српска инфлуенсерка е секс бомба: Штом ја видиш Андреа Коко веднаш ти запаѓа за око! (ФОТО)

Нашите инфлуенсерки како Лила, Марјана, Љупка Митрова… навистина се топ. Убави, згодни, атрактивни, сексапилни… Ама  кога ќе ја видите најатрактивната српска инфлуенсерка Андреа Коко веднаш ќе ви западне за око.

Уште на прв поглед  таа привлекува големо внимание на себе зашто се работи за вистинска секс бомба. Особено „пали“  секоја нејзина објава на Инстаграм.

Овој пат, оваа привлечна дама се снимала во запенета када, а видеото што го сподели кај нејзините следбеници забележа одлични критики и предизвика бројни коментари.

„Зошто си толку добра?“- гласи едно од очајничките прашања на за него очигледно недопирливата убавица, со кое  еден од нејзините следбеници алудира на тоа колку Андреа изгледа добро во костим за капење.

Дали претерал и  ваквиот коментар е оправдан, погледнете го видеото и сами проценете. Потоа, сè ќе ви биде јасно!

Останати вести од Радио Милева