Радио Милева
„Амиџи шоу“

И министерот и водителот би малку… Еве како реагираа Ивица Дачиќ и Јана Стојановска кога Огнен Амиџиќ им ја пушти бруталната секс сцена од „Сенки на Балканот“ (ФОТО+ВИДЕО 18+)

И министерот и водителот би малку… Еве како реагираа Ивица Дачиќ и Јана Стојановска кога Огнен Амиџиќ им ја пушти бруталната секс сцена од „Сенки на Балканот“ (ФОТО+ВИДЕО 18+)

Актерка и поранешна Мис на Македонија Јана Стојановска беше гостинка кај Огњен Амиџиќ заедно со српскиот министер Ивица Дачиќ и фолк ѕвездата Харис Џиновиќ. Во еден момент водителот Огњен Амиџиќ им ги пушти бруталните секс сцени кои нашата Јана ги сними во серијата “Сенки на Балканот”.
По гледањето, следеа коментари.

– Харис? Одлично дејствие, а? – праша Огњан Амиџиќ.

– Добро! – рече Џиновиќ, а потоа се надоврза и министерот  Дачиќ.

– Има еден проблем тука. Барајте го Бјелогрлиќ. Како таа тука умира? И што ќе правиме сега? Како да го вратиме ликот во живот? –  запраша министерот. Амиџиќ пак констатираше дека Јана Стојановска својата сцена ја изгледала многу поопуштено и помалку напнато од сите други во студиото.

– Ја сакам оваа сцена. Би ја гледала 100 пати! – рече сексапилната Македонка.

– И ние би ја гледале… тоа не е проблем – рече Дачиќ,  на што сите се насмејаа во студиото.
 -Ако не ти е проблем, јас ќе бидам малку Кичиќ –  се надоврза Огњен.

-Тогаш ќе мора да го повикам Бјелогрлиќ  да режира –  му возврати Јана на водителот.

– Може Ивица да режира, не е проблем, а Харис да ја напише музикатаа … (смеа) –  како од топ одговори Амиџиќ.

За да го погледнете видеото, кликнете  ТУКА:

 

 

Останати вести од Радио Милева