Радио Милева
промена на подобро

И Лепа Брена го прокоментира доаѓањето на Цеца во музичкото шоу – еве што вели!

И Лепа Брена го прокоментира доаѓањето на Цеца во музичкото шоу – еве што вели!

Светлана Цеца Ражнатовиќ е новиот член на жирито во „Ѕвездите на Гранд“.

Имено, Јелена Карлеуша го напушти музичкото шоу, а на нејзино место ќе биде Цеца.

Нова промена ја прокоментира и некогашната сопственичка на „Гранд“, Лепа Брена.

„Јас повеќе не сум во Гранд, но секогаш ќе бидам врзана за таа куќа. Мислам дека секоја промена е на подобро“ – порача Брена.

Инаку, Карлеуша го напушти музичкото шоу бидејќи сака да се посвети на снимање и промоција на нејзиниот нов албум.

фото: принтскрин

Останати вести од Радио Милева