Радио Милева
потреба за внимание

И го сврти задникот на камерата: Бритни Спирс „пиштол гола“ со непознат маж на плажа (фото)

И го сврти задникот на камерата: Бритни Спирс „пиштол гола“ со непознат маж на плажа (фото)

По шокантните мемоари кои ги објави неодамна, Бритни Спирс (41) се опушти на плажа – целосно гола.

Таа позираше со насмевка на лицето, свртена кон камерата. Имаше само обетки на себе. На фотографијата се гледа и сенката на мистериозниот маж кој ја фотографирал.

Ова не е прв пат Бритни да го покажува своето голо тело на социјалните мрежи. Таа неколку пати се соблече на плажа, позираше без облека во када, на креветот…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria River Red (@britneyspears)

Не многу пред фотографијата од плажа, таа сподели уште едно видео за танцување, слично на она што нејзините следбеници веќе можеа да го видат неколку пати.

Да потсетиме, во мемоарите „Жената во мене“, Спирс ги откри деталите од старателството што татко и го имал над неа и ги раскажа шокантните детали од врската со пејачот Џастин Тимберлејк. Пишувала како забременила за време на нивната врска и на негово убедување ја завршила бременоста. Според нејзините тврдења, Џастин и предложил да го земе апчето за абортус.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева