Радио Милева

И бугарската фолк ѕвезда Камелија не издржа долго облечена: Кој ќе би ја гледал в очи, покрај вакви гради! (ФОТО)

И бугарската фолк ѕвезда Камелија не издржа долго облечена: Кој ќе би ја гледал в очи, покрај вакви гради! (ФОТО)

Бугарската фолк дива Камелија повторно го привлече вниманието на своите обожаватели постирајќи фотографија со нов имиџ, во стилот на холивудска секс-бомба. Со пуштена коса, црвен кармин и „smokye eye“ шминка ја претвори во двојничка на  ѕвездите од типот на Шарлиз Терон.

“Божицата на сексот мора да изгледа вака”, беше еден од коментарите. Менторката од жирито  на “Гласот на Бугарија” не издржа долго без да го открие прикриениот сексапил. Од почетокот на музичкото шоу Камелија само облечена постираше фотографии на социјални мрежи, но со затоплувањето на времето, пејачката одлучи да покаже малку повеќе голо месо.Разголените бујни гради во гро план… и се рзбира небесно сините очи. Само што ретко кој  би ја гледал в очи… па макар биле небесно сини, покрај вака раскошни облини!

Секси фотографијата предизвика бура меѓу обожавателите, па сигурно слични фотографии наскоро ќе продолжат да го пополнуваат профилот на Камелија.

Останати вести од Радио Милева