Радио Милева
еротска рапсодија

И Ани – Црна мачка со своја „Only Fans“ страница за возрасни, само многу пожешка и пожестока: „Еротски игри без граници“ какви што нема кај другите наши убавици на нивните „Only Fans“ страници!? (ФОТО 18+)

И Ани – Црна мачка со своја „Only Fans“ страница за возрасни, само многу пожешка и пожестока: „Еротски игри без граници“ какви што нема кај другите наши убавици на нивните „Only Fans“ страници!? (ФОТО 18+)

Новото време нуди нови можности… И за различни задоволства и за поинаква заработка, па така по се изгледа дека „Only Fans“ страниците за возрасни и кај нас станаа мода или поточно секојдневие.

Од тотално анонимни убавици, преку познати пејачки, до старлети и стриптизети, полека почна секоја втора да има своја. А таму понудата на експлицитни содржини различна. Од онаа „помека“ кај едни, до многу пожешка и пожестока кај други. Чекаме да видиме кај која, во чиј виртуелен „Only Fans“ – двор ќе се случи „хард кор“?!

Иако уште на времето се зборуваше дека има свој „Sexbook“ и можеби требаше да биде првата што ќе ја „отвори вратата“ и ќе има своја „Only Fans“ страница во Македонија, сепак познатата танчарка, фото модел, менаџер за продажба во најпознатиот макердонски секс шоп…  Ани Георгиева, најпозната како стриптизета која настапува под уметничкото име Црна Мачка, тоа го стори дури сега.

Ако не прва, Ани сигурно е една од ретките Македонки која јавно, со име и презиме ја прифати „скокотливата“ професија, од која многу други јавно бегаат, а кришум би сакале во истата да уживаат, дури деновиве и се приклучи на платформата за возрасни “Only Fans“. Инаку, оваа интернет платформа е екстра популарна, а девојки и момчиња од целиот свет објавуваат свои жешки фотографии или куси видеа, кои потоа ги наплатуваат. Бидејќи  Инстаграм ги забранува и цензурира експлицитните кадри и пози,  многу убавици се’ повеќе се  приклучуваат на оваа платформа за возрасни.

Како многу поискусна од некои „аматери“ во професијата во која главна понуда е голотијата, логично, од Црна мачка се очекува и многу повеќе да понуди… А нејзината понуда да биде причина повеќе за поголема возбуда на оние што не жалат да се фатат за џебот, за да уживаат во експлицитните еротски егзибиции на силиконската стриптизета.

Како за почеток понудата на Црна мачка на нејзината  „Only Fans“ страница навистина поместува граница и како што самата ветила,  веќе има обмислено скокотливи перформанси за возрасни, кои ќе ја поттикнат волшебната игра на сите сетила, ќе ја разбудат и разиграат еротската фантазија на нејзините приврзаници до крајни граници, од кои за почеток и самата бара поддршка:

А потоа… Потоа следуваат нејзините „еротски игри без граници“ какви што нема кај другите наши убавици на нивните „Only Fans“ страници!? Така барем изгледа понудата која уште на прв поглед ја крева возбудата, за нивото на тестостеронот да го пробие плафонот!

Црна мачка во акција за „еротска вакцинација“ со  прашање, кој е за „секси боцкање“?

Или уште попровокативна констатација за следната жешка акција:  „Си ги дразнам брада*иците…вла*на сум“… Со уште поексплицитна желба: „Би сакала нешто мегу ци*ките…“!

Ани – Црна мачка дефинитивно на својата „Only Fans“ страница за возрасни, ќе има многу пожешка и пожестока понуда… Ваше е само да ја одберете и да се фатите за… Најпрвин за џебот… Или платежната картичка!

Па, доколкку сакате да ги видите жешките, секси фотографии и клипчиња на Црна мачка, одете на линкот www.onlyfans.com/aniblackwildcat и направете месечна претплата за да уживате во нејзините разголени еротски рапсодии. За првите десет дена на своите љубопитни следбеници, Црна Мачка дава и 30% попуст!

Фото: Инстаграм принтскрин архива/anicrna.macka

Останати вести од Радио Милева