Радио Милева
„Китот и дебилот“

Хрватската секс бомба прво го покажа газето, па се препукуваше со коментари со фановите (ФОТО)

Хрватската секс бомба прво го покажа газето, па се препукуваше со коментари со фановите (ФОТО)

Хрватската секс бомба, пејачка и актерка, нам позната во моментов од серијата „Чиста љубов“ која се емитува на една од нашите телевизии, згодната Нивес Целзиус, се потсети на ланското лето  споделувајќи фотографија на Instagram и коментар, колу и недостасуваат сонцето и морето во овие студени, зимски денови.

Нивес во едноделен бел костим за капење фотографирана од зад грб го покажа своето газе, кое покрај нејзините бујни гради, е нејзиниот најголем адут и во постот напиша: “Сега би била тука”.

Иако добила многу комплименти за нејзиниот задник, сепак еден од коментарите  гласел:

„А да се  фрлиш малку на тренинг драга,  за да не те заменат за кит ова лето“?

Но, и  Нивес не му останала должна, па му вратила:

„Работам за да ја стигнам за мене најубавата жена во светот, Кели Брук, што значи дека ми требаат уште 5 до 7 кг. И можеби ќе го замениш конечно овој со некој паметен коментар, за да не те заменат за дебил“ – му  одговорила таа.

Останати вести од Радио Милева