Радио Милева
жешка навивачка

Хрватската пејачка ја запали нацијата и навивачите на репрезентацијата: Цицлестата Лили за полни очи „влажни машки погледи“ на преполните трибини! (ФОТО) 

Хрватската пејачка ја запали нацијата и навивачите на репрезентацијата: Цицлестата Лили за полни очи „влажни машки погледи“ на преполните трибини! (ФОТО) 

Хрватската пејачка Лидија Бачиќ, позната како Лили, е позната не само по песните туку и по својот телесен раскош и разголените фотографии кои редовно ги споделува на социјалните мрежи,  привлече огромно внимание со своите бујни облини на натпреварот Хрватска-Русија кој се одигра во Сплит.

Лидија ја бодреше хрватската репрезентација во тесни фармерки и маичка со длабоко деколте од која ретко кој успеваше да го тргне погледот. Таа со насмевка позираше пред фотографите,  а потоа и на својот Инстаграм ја сподели атмосферата од натпреварот.

Хрватска играше, ама сите што беа околу неа  гледаа во цицлестата убавица на трибините. Лили ги запали навивачите со својата провокација, покажувајќи како се доаѓа на натпревар на својата репрезентација.

Па за публиката ако нема полна мрежа голови, барем има полни очи „влажни машки погледи“!

Фото: Инстаграм принтскрин/lidijabacic_lile

Останати вести од Радио Милева