Радио Милева
полни раце

Холивудскиот срцекршач машки ја зграпчи жена му за задникот среде полна плажа! (ФОТО)

Холивудскиот срцекршач машки ја зграпчи жена му за задникот среде полна плажа! (ФОТО)

Познатиот холивудски актер Крис Хемсворт (34) ужива овие денови со неговата сопруга Елса Патаки (41), со семејството и бројните пријатели на плажите во Австралија, каде што тие разменија нежности на очиглед на сите присутни.

Се гушкаа и бакнуваа среде полна плажа, а потоа и неговата рака заврши каде што не треба.
Кога имате жена која е вистинска секс бомба и по три породувања има тело за десетка, тогаш не е изненадување што страстите за момент знаат да зовријат. Иако има 41 година, Елса може комотно да се носи дури и со две децении помладите девојки од неа.

Крис и Елса се во брак од 2010 година, тие се сметаат за една од најубавите двојки меѓу славните личности, и нивната љубов и страст се чини дека се силни како и првиот ден.

Шпанската актерка и поранешен модел долго време е пензионирана, но поради нејзината одлична фигура, таа се уште е барана во многу кампањи.

Останати вести од Радио Милева