Радио Милева
монтажа

Хит снимка на социјалните мрежи: Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ заедно во жири во „Ѕвездите на Гранд“

Хит снимка на социјалните мрежи: Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ заедно во жири во „Ѕвездите на Гранд“

Јелена Карлеуша од оваа сезона повеќе не е дел од „Ѕвездите на Гранд“, а на нејзино место дојде нејзината најголема непријателка, пејачката Цеца Ражнатовиќ.

Со оглед на тоа што двете пејачки со години не се во добри односи, еден корисник на социјалните мрежи направи монтажа на видео на кое двете пејачки седат во жирито на музичкото шоу.

Имено, во видеото се инсерти од Јелена Карлеуша кога беше во музичкото шоу, како инсерти од Цеца од последните емисии на „Ѕвездите на Гранд“.

Ова смешно видео ги насмеа корисниците на социјалните мрежи, а видеото брзо се прошири по интернет.

Монтажата погледнете ја подолу.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ognjen Topalović (@oggynsta)

фото: принтскрин/јутуб/звезде гранда

Останати вести од Радио Милева