Радио Милева
Верувај и ќе биде

Хит снимка на Кеба од Милано, а коментарот на неговата ќерка ги насмеа сите (видео)

Хит снимка на Кеба од Милано, а коментарот на неговата ќерка ги насмеа сите (видео)

Драган Којиќ Кеба ги насмеа своите следбеници со видео од Италија. Имено, пејачот неодамна престојуваше во Милано, каде се сними како се врти околу својата оска, а оваа објава ги насмеа сите, вклучително и неговата ќерка.

Кеба застанал на платформа на која бил нацртан бик и во еден момент почнал да се врти на едната нога, а според верувањето ќе му се исполнат желбите што ги замислил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dragan Kojic KEBA (@dragankojickeba)

– Мислиш на три желби и се вртиш. Верувајте и ќе биде – напиша фолкерот во видеото кое го објави на својот Инстаграм профил.

Неговата ќерка Наташа, која со години живее и работи во Америка, на ова видео искоментирала: „Цар! Мојот крал“, напиша таа.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева