Радио Милева

Хелена Топаловиќ со с*кси фотографија ги запали социјалните мрежи (фото)

Хелена Топаловиќ со с*кси фотографија ги запали социјалните мрежи (фото)
фото: инстаграм

Ќерката на Милан Топаловиќ, Хелена често знае да објави провоактивни фотографии со кои ја разбудува машката фантазија.

Така беше и овојпат кога позираше во краток фустан. Хелена во едно кафуле се појави во краток и бел фустан во кој ги истакна градите и нозете.

фото: Инстаграм

Под оваа фотографија следеа многубројни коментари.

„Совршена како секогаш“, „Кукла“, „Убавица“, а еден од нив го спомна и нејзиниот татко Милан Топаловиќ Топалко. „Царица. Поздрави го татко ти“ гласеше коментарот.

Како ви се допаѓа Хелена во ова издание?

Останати вести од Радио Милева