Радио Милева
ем свршена, ем разголена...

Хелена Топаловиќ се вери, ама никако да се „смири“: Ќерката на Топалко разголена на базен, ви посакува пријатен ден (ФОТО)

Хелена Топаловиќ се вери, ама никако да се „смири“: Ќерката на Топалко разголена на базен, ви посакува пријатен ден (ФОТО)

Ќерката на Милан Топаловиќ  – Топалко, расната Хелена Топаловиќ неодамна призна дека се верила, а сега многумина ги збуни со своите најнови фотографии.

Имено, Хелена често интригира со споделување провокативни пози на социјалните мрежи, но откако се вери, неретко го покажува скапиот веренички прстен на раката во преден план.

 

Арно ама, Хелена можеби се вери, ама никако да се „смири“, кога е рсфрлањето со својот разголен телесен раскош во прашање, па така покрај она што бујната убавица го споделува, прстенот речиси и никој да не го забележува.

Така, сега таа на својот Инстаграм профил објавила фотографии во едноделен танга костим за капење покрај базенот, на кои Хелена ги покажа своите облини, бујните гради и големиот заоблен задник, како вистински празник за очи.

 

Иако верена, Хелена  беше „од глава до петици измерена“ од нејзините машки обожаватели и следбеници на социјалните мрежи на кои ќерката на Топалко разголена покрај летниот базен, им посака пријатен ден!

Фото: Инстаграм принтскрин/helena_topalovic

Останати вести од Радио Милева