Радио Милева
силикони или природни?

Хелена Топаловиќ не престанува да провоцира: Ќерката на Топалко овојпат ги покажа бујните гради, па доби еден тон коментари: „Најголеми силикони на естрадата“

Хелена Топаловиќ не престанува да провоцира: Ќерката на Топалко овојпат ги покажа бујните гради, па доби еден тон коментари: „Најголеми силикони на естрадата“

Популарната инфлуенсерка и ќерка на Милан Топалковиќ Топалко, Хелена Топаловиќ е препознатлива по својот атрактивен изглед и провокативни фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи.

Хелена не престанува да објавува фотографии со кои ја разбудува машката фантазија, а овој пат

направи вистински хаос на социјалните мрежи.

Имено, таа објави фотографија на која ги истакна своите огромни гради, а нејзините следбеници не престанаа да коментираат.

Таа додатно градите ги стегна со раце, па изгледаа уште поголеми.

„Колку се големи“, „Најголеми силикони на естрадата“, „Да не претера малку“, се некои од коментарите кои може да се прочитаат.

фото: Инстаграм/хелена топаловиќ

Останати вести од Радио Милева