Радио Милева
брои ситно и не се штеди

Хелена Топаловиќ купи бебешка количка која е вистински луксуз, а од цената ќе ви се заврти во глава (фото)

Хелена Топаловиќ купи бебешка количка која е вистински луксуз, а од цената ќе ви се заврти во глава (фото)

Хелена Топаловиќ одбројува до породувањето, а сега на Инстаграм ја покажа количката која и ја купиле на нејзината наследничка.

Имено, таа фотографирала количка од бренд чија вредност се проценува на околу 1.500 евра.

Да потсетиме, Хелена вчера објави дека е во болница и психички се подготвува за породување, а потоа покажа како изгледа сега.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Aleksić (@helena_topalovic)

Хелена и Драган едвај го чекаат раѓањето на нивната ќерка. Тоа ќе биде негово второ дете и нејзино прво. Нејзиниот татко Топалко, кој изјави дека ќе биде најдобриот дедо на светот, ги брои деновите до нејзиното раѓање.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева