Радио Милева
дрско

Хаос во „Ѕвездите на Гранд“: Саша Поповиќ бртално ја навреди Марија Шерифовиќ (фото)

Хаос во „Ѕвездите на Гранд“: Саша Поповиќ бртално ја навреди Марија Шерифовиќ (фото)

Марија Шерифовиќ толку ја вознемирила провокацијата на Саша Поповиќ во емисијата што му покажала среден прст.

Јасмин Алијевски (30) одлично се претстави во музичкото натпреварување „Ѕвезде Гранда“, а како поддршка во студиото се појави неговата мајка. Беше сигурна во преминувањето на нејзиниот син во следната рунда, па откри и дека Јасмин веќе знаел со кој ментор ќе заврши.

– Се пријави само за него – рекла мајката на натпреварувачот.

 

– Него? Машко… Ако е на него, може да е од мажите Мили, Босанац, Ѓоле, евентуално Марија… – застанал Саша Поповиќ, а камерата потоа ја зумирала Шерифовиќ.

– Ништо, ништо – рече Поповиќ, па Марија му покажа среден прст.

– Многу грдо – му рекла таа, додека кандидатот потоа открил дека сакал Ѓорѓе Давид да му биде ментор.

фото:принтскрин јутјуб/ало.рс

Останати вести од Радио Милева