Радио Милева

Хали Бери сакаше да ја покаже новата „бесна“ фризура, ама никој не го гледаше тоа од целулитот на нозете (фото)

Хали Бери сакаше да ја покаже новата „бесна“ фризура, ама никој не го гледаше тоа од целулитот на нозете (фото)
фото:инсатграм

Хали Бери гордо го покажа детаљот на својата фризура. Убавата актерка на својот Инсатграм објави фотографија од премиерата на третото продолжение на филмот „John Wick“, во кој покрај Киано Ривс ја глуми главната улога.

Хали на премиерата се појави во кожен комбинезон и откри дека и на 52 години има сјајна фигура, но комбинацијата ги откри нејзините голи носе и целилитот на нив кој медиумите и будното око на јавноста не го испуштија.

Инаку, во новото трето продолжение на хитот од 2014 година, режијата и сценариото ги потпишува Чед Стахелски, а продуценти се Басил Иванј и Ерика Ли.

Талентираната и атрактивна актерка веднаш започнува со снимање на нов филм и е максимално посветена на работата.

фото:инсатргам

Останати вести од Радио Милева