Радио Милева
пази како се сликаш

Хакиран мобилниот на Скарлет Јохансон, а внатре има што да се види: Сочно и жешко топлес селфи (ФОТО 18+)

Хакиран мобилниот на Скарлет Јохансон, а внатре има што да се види: Сочно и жешко топлес селфи (ФОТО 18+)

Хакери го пробиле нејзиниот мобилен телефон од кој излегоа нејзините најжешки селфи фотографии.

Холивудската актерка Скарлет Јохансон крие „огромен товар“ во нејзините гради кој, благодарение на хакерите, допре до јавноста со целото нејзино величество, а го видоа стотици илјади љубопитни очи.

Бујната русокоса сакала да си направи селфи пред огледалото, тргајќи го фустанот за да ги покаже своите набрекнати брадавици на големите сочни гради.

За нејзина жал, ама затоа за  страна на нејзините обожаватели, хакери го нападнале нејзиниот мобилен телефон, а потоа нејзиното жешко селфи стана јавна тајна… на увид на сите!

За што зборуваме погледнете подолу, а приказот не треба никако да се пропушти!

Извор и фото: Хотзона.нет

Останати вести од Радио Милева