Радио Милева

Објавата за краток период достигна 200 илјади лајкови: Хајди Клум со раце се обиде да ги сокрие голите гради (фото)

Објавата за краток период достигна 200 илјади лајкови: Хајди Клум со раце се обиде да ги сокрие голите гради (фото)
фото: Инстаграм/јајдиклум

Манекенката Хајди Клум овој викенд топлес уживаше во друштво на својот сопруг Том,

Таа на социјалните мрежи покажа како го поминува викендот.

Хајди е позната по тоа што сака да ги почести фановите со провокативни фотографии не поминувајќи ја границата на пристојност, а овој пат фокусот беше на нејзините гради.

Моделот на сподели неколку фотографии на кои е заедно со својот сопруг, но најмногу внимание привлече објавата на која Хајди на горниот дел од телото нема ништо.

Нејзиниот пост за кратко време достигна 200 000 лајкови, а фановите ја опсипаа со пофалби, но и со критики.

Некои ја пофалија, а некоја ја осудија зошто објавува вакви фотографии.

„Имаш толку години, а објавуваш вакви фотографии. Срамота“, „Остави некоја приватност и за сопругот“, „Жешко и секси“ се само некои од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Останати вести од Радио Милева