Радио Милева

Хајди Клум се сончаше целосно гола, па објави неколку жешки фотографии (фото)

Хајди Клум се сончаше целосно гола, па објави неколку жешки фотографии (фото)
фото:хајди клум/инстаграм

Една од најпознатите светски модели, Хајди Клум, ги воодушеви своите машки фанови со нови провокативни фотографии.

Имено, сексипилната Германка се сончаше целосно гола, а потоа го зграпчи телефонот, направи неколку фотографии, кои на крајот ги објави на социјалните мрежи.

фото:хајди клум/инстаграм

Фановите ја преплавија со коментари и и рекоа дека изгледа фантастично.

фото:хајди клум/инстаграм

„Секси како и секогаш! Фантастично! Инстаграм се вжешти. Така се добива тен“, беа некои од коментарите.

фото:хајди клум/инстаграм

За само 8 часа, фотографиите собраа повеќе од 110.000 лајкови.

Останати вести од Радио Милева