Радио Милева

Хајди Клум „пиштол гола“ лежи на подот со песот, а сопругот ги фотографира (фото)

Хајди Клум „пиштол гола“ лежи на подот со песот, а сопругот ги фотографира (фото)
фото:хајди клум/инстаграм

Германската манекенка Хајди Клум неодамна беше критикувана за премногу јавни топлес фотографии и позирање со нејзиниот сопруг, па по разголената фотографија на која ги слика нејзините нокти, таа објави уште една.

 

View this post on Instagram

 

Mondazzzze 🤗❤️ @tomkaulitz 📸

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Манекенката сподели фотографија со своите следбеници на Инстаграм каде е целосно гола.

Хајди лежи на подот со своето куче, а нејзиниот гол задник е цензуриран.

Фотографот е нејзиниот сопруг Том, а според многумина ова е тотално исопачено.

 

View this post on Instagram

 

Let’s go Anton !!!!! It’s Monday 🐾🐶 📸 @tomkaulitz ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Останати вести од Радио Милева