Радио Милева
безобразна

Хајди Клум на јавно место како од мајка родена: Интимните делови во прв план (фото 18+)

Хајди Клум на јавно место како од мајка родена: Интимните делови во прв план (фото 18+)

48 годишната Хајди Клум на својот Инстаграм сподели фотографија која никој не остави рамнодушен.

Откако наполни 40 години, Хајди откри дека својата линија ја одржува благодарение на секојдневното вежбање и внимава да не внесува јаглехидрати.

Манекенката и актерката ова лето споделуваше многу безобразни фотографии покажувајќи го своето фит тело.

На новата објава таа е потплна гола додека се сонача, а фотографијата ја направил нејзиниот сопруг.

Објавата достигна над 100 илјади лајкови, а Хајди забранила да се оставаат коментари под истата.

фото: профимедиа/инстаграм

Останати вести од Радио Милева