Радио Милева

Хајди Клум ги помести границите: Гола на плажа во петтата животна деценија!

Хајди Клум ги помести границите: Гола на плажа во петтата животна деценија!

Некогашната манекенка Хајди Клум ги изненади следбениците на социјалните мрежи кога на Инстаграм објави фотографија на која е целосно гола.

Додека многу таблоиди се занимаваат со нејзиниот љубовен живот, Хајди покажа дека таа тема воопшто не ја интересира.

Моментално таа ужива на плажите во Калифорнија, па објави ова фотогрфија на социјалните мрежи.

Многумина напишаа дека Хајди ги поместува границите. Мајката на четири деца доби и коментари од жени дека и завидуваат на изгледот.

Останати вести од Радио Милева