Радио Милева
Шокантно

Грешна поза во погрешен термин: Маја Шупут го прослави Божиќ со кренати нозе покрај елката! (ФОТО 18+)

Грешна поза во погрешен термин: Маја Шупут го прослави Божиќ со кренати нозе покрај елката! (ФОТО 18+)

Познатата хрватска пејача (не)пријатно ги изненади своите следбеници кога на социјалните мрежи објави како го прославуваше католичкиот Божик.

Имено, Маја Шупут ја направи  провокативна фотографија на Божиќ па ја постираше на својот Инстаграм профил.

И додека како што е редот, сите објавуваат фотографии од свечената божиќна трпеза во својот дом и ги сликаат своите новогодишни елки, Маја преку провокативна фотографија (не)сакајќи испрати божиќна честитка во вид на секси порака.

Маја разголена, легна на креветот покрај кој беше поставена накитената елка, ги рашири нозете па ги крена во вис, додека нејзините бели гаќички срамежливо ѕиркаа под деколтираниот фустан.

Таа всушност сакаше да ги изрекламира своите нови сребрени чевли со високи потпетици, ама очигледно одбра грешна поза во погрешен термин!

Останати вести од Радио Милева