Радио Милева
зад камери

Грешки кои ги насмеа актерите: Овие сцени немавте прилика да ги видите во „Casa de papel“ (видео)

Грешки кои ги насмеа актерите: Овие сцени немавте прилика да ги видите во „Casa de papel“ (видео)

По 4 години на емитување заврши серијата „Casa de papel“.

Серијата важи за една од најгледаните, а во текот на 41-та епизода можевме да се и сешто, од акција до љубовни сцени.

По завршувањето на „Casa de papel“ на Јутуб се објавени грешките од снимањето.

Како реагирале актерите додека за време на снимање на сцена во која има многу акција ќе пукнат од смеање, погледнете во видеото подолу.

фото: Нетфликс/д холивуд/јутуб

Останати вести од Радио Милева