Радио Милева
поглед подолу...

Гранд ѕвездата викендов пееше во Скопје: Само еден поглед на Теа Стошевска од птичја перспектива ќе ве фасцинира што тоа во деколтето и „плива“ (ФОТО)

Гранд ѕвездата викендов пееше во Скопје: Само еден поглед на Теа Стошевска од птичја перспектива ќе ве фасцинира што тоа во деколтето и „плива“ (ФОТО)

Атрактивната пејачка Теа Стошевска и стана позната на пошироката јавност по своите настапи во регионалното музичко талент шоу, „Ѕвездите на Гранд“. Оттогаш оваа русокоса  не престанува да  и се претставува на јавноста во се попредизвикувачки изданија.

Бујна природна предница и голема овална задница се главните телесни атрибути на оваа убавица, со која таа ја освојува машката публика која „со поглед ја пие“ додека таа на сцената пее.

 

Ваквото тврдење го поткрепуваат и фотографииите која оваа дама ја сподели на својот Инстаграм профил при нејзиниот последен настап деновиве пред Ноива Година во еден познат ноќен клуб во македонската престолнина – Скопје.

 

 

Теа овојпат го истакна своето секси деколте, па ретко кој остана рамнодушен на оваа сцена, зашто само еден поглед на Теа Стошевска од птичја перспектива ќе ве фасцинира што тоа во деколтето и „плива“!

Се разбира тука е и волшебниот поглед кој просто извира од нејзините преубави смарагдно – зелени очи, арно ама… Сепак има нешто повозбудливо, што погледот малку подолу го „кочи“!    

Фото: Инстаграм принтскрин/teastosevska_official

Останати вести од Радио Милева