Радио Милева
да ги „наместат“

Гранд афера: Ива Гргуриќ сакале да ја искористат против Саша Поповиќ?

Гранд афера: Ива Гргуриќ сакале да ја искористат против Саша Поповиќ?

Саша Поповиќ пред две години се најде во центарот на вниманието поради наводната афера Ива Гргуриќ со која се фотографираше во Опатија, па започнаа приказни дека го бркала низ градот и дека и дека по секоја цена сакала да се зближи со него.

Поповиќ тогаш ги демантираше овие пишувања и истакна дека ја видел само еднаш во животот и тоа е кога настанала таа позната фотографија.

Саша за малку повторно да се најде во медиумите поради Ива. Имено, згодната задругарка ова лето се одмара на море во Хрватска,  а и директорот има стан во Опатија каде што се одмара со неговата сопруга Сузана Јовановиќ.

„Сале веќе имаше проблеми со Ива кога таа сакаше да се фотографија со него како нејзин фан, а медиумите тоа го пренесоа како им одговараше. Сега Ива повторно е на море, па многумина се потсетија на oаа приказна и сакаа да пласираат се во медиумите“.

„Сите знаат дека Ива е на море во Хрватска, а Сале во Опатија. Секако, хејтерите се сетија на оваа приказна, па сакаа се да објават во медиумите, но се откажаа“, вели извор.

фото: стефан јокиќ/принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева