Радио Милева
едвај ги собра

Градите ќе и пукнат од тесниот корсет: Бујната предница на Цеца кипи на сите страни (фото+видео)

Градите ќе и пукнат од тесниот корсет: Бујната предница на Цеца кипи на сите страни (фото+видео)

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ секој ден воодушевува со својот стајлинг на снимањето на популарното музичкото шоу  „Ѕвездите на Гранд“.

Овој пат во преден план се покажа  длабокото деколте  на пејачката веднаш штом  обезбедувањето на „Гранд“ и ја отвори вратата од автомобилот.

Цеца се појави во зелен комплет и излезе од автомобилот со големи очила, а сите забележаа дека нејзиниот затегнат горен дел максимално ги истакнува нејзините гради.

Цеца иако не се двоуми и често го истакнува бујнотодеколте, овој пат тоа го направи малку повеќе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

Фото:Принтскрин/Инстаграм/zvezdegranda

 

Останати вести од Радио Милева