Радио Милева

Градите испаднаа: Карлеуша на снимањето на „Гранд“ се појави речиси гола! (фото)

Градите испаднаа: Карлеуша на снимањето на „Гранд“ се појави речиси гола! (фото)

Јелена Карлеуша на снимањето на Ѕвезидте на Гранд се појави во бомбастично издание. Јеца за оваа прилика носеше кратко кожно фустанче и мрежасти холохопки.

Во оваа комбинација таа ти покажа своите облини, посебно своите гради. Јеца се пофали и со новата фриуза, односно имаше направени плетенки.

Веруваме дека пејачката во вакво издание ги засени кандидатки и доби многу комплимети.

фото: ata images

Останати вести од Радио Милева