Радио Милева
интимни моменти

Гоца Тржан беше на третман за подмладување, а за обожавателите се сними по долна облека  (фото) 

Гоца Тржан беше на третман за подмладување, а за обожавателите се сними по долна облека  (фото) 

Познатата пејачка Гоца Тржан (48) која се прослави во групата „Тап 011“, со своите следбеници на социјалните мрежи ги сподели моментите од третманот за убавина кои поттикнаа многу пораки.

Имено, Гоца Тржан отишла на третман за подмладување на кожата, а за своите обожаватели се снимала во ноќница и долна облека.

Пејачката покажа колкава е сега разликата помеѓу лицето и кожата на градите, а во коментарите и порачаа дека изгледа одлично, но и се заблагодарија и што ги сподели ваквите приватни детали со оние кои ја сакаат.

Инаку, Гоца е активна и на социјалните мрежи, само на Инстаграм има повеќе од 550.000 следбеници.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Рингиер

Останати вести од Радио Милева