Радио Милева
ги загрижи фановите

„Готов сум, никој не може да ме препознае!“ – Ѓани заврши со изгореници (фото)

„Готов сум, никој не може да ме препознае!“ – Ѓани заврши со изгореници (фото)

Пејачот Радиша Трајковиќ Ѓани често е активен на социјалните мрежи, а сега објави видео од трговски центар со изгореници по лицето и телото и ги загрижи сите.

Имено, Ѓани решил да ужива на одморот со сопругата Слаџа, но се чини дека прекумерното сончање му тргнало на главата. Трајковиќ заврши целосно црвен, па се пошегува на своја сметка.

@djanimusic.official 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤣🤣💪🏻💪🏻🔥🔥🔥 #fyp #foryoupage #viral #dubai #familijo #fyppppppppppppppppppppppp #repost #share #trending #tiktok #foryou ♬ original sound – Familijo🍻

– Се запалив, готов сум, не знам што да правам со мојот живот. Народот не може да препознае кој сум – рекол Ѓани додека лицето му било покриено со крема за изгореници.

Слаѓа се смееше во позадина, а како изгледаше сето тоа можете да видите на видеото погоре.

Фото: Принтскрин/Твитер

Останати вести од Радио Милева