Радио Милева
За добро утро

„Господе, помогни ми“: Наташа Беквалац на одмор дочека изненадување – и влетаа во шест наутро, па не знаела што ја снашло

„Господе, помогни ми“: Наташа Беквалац на одмор дочека изненадување – и влетаа во шест наутро, па не знаела што ја снашло

Наташа Беквалац замина на заслужен одмор со ќерките, а потоа на истиот одмор доживеа и изненадување.

Имено, поп дивата на социјалните мрежи откри дека нејзината помлада сестра Кристина дошла на море со синот и им приредила изненадување во зори.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

– Кристина дојде кај нас во шест часот наутро и рече: Уште спиеш? – напиша Ната, а потоа го објави видеото.

– По утринскиот ужас на помалата сестра, Господе, помогни ми, ми требаат уште седум вакви денови… Ова требаше да биде мојот единствен одмор оваа година – напишала Ната на приказната.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Да потсетиме, ова е единствениот одмор на Наташа ова лето, бидејќи има многу со настапи, а од есен ја чека голема американска турнеја.

фото:инстаграм принтскрин/наташа беквалац

Останати вести од Радио Милева