Радио Милева
несреќа

Ѓорѓе Давид доживеа непријатна ситуација во Белград – еве ги деталите (фото) 

Ѓорѓе Давид доживеа непријатна ситуација во Белград – еве ги деталите (фото) 

Рок пејачот Ѓорѓе Давид  доживеал несреќа денеска во Нов Белград, пишуваат локалните медиуми.

Имено, пејачот Ѓорѓе Давид доживеал несреќа кога во неговиот автомобил одзади удрил друг автомобил во кој имало маж и жена.

Во неговиот автомобил од зад грб удрил друг автомобил, на раскрсницата од улиците „Булевар Зорана Ѓинѓиќ“ и „Народна хероја“, пишува „Србија данас“.

Ѓорѓе Давид досега сѐ уште не одговорил на телефонски повици од објавувањето на оваа вест.

Фото: Принтскрин/Антонио Ахел/ ТВ Пинк

Останати вести од Радио Милева