Радио Милева
нараснато меше

Гордиот татко Петар Грашо ја објави првата снимка од бремената сопруга Хана (видео)

Гордиот татко Петар Грашо ја објави првата снимка од бремената сопруга Хана (видео)

По веста дека Хана Хуљиќ е бремена и романтичната венчавка на младенците, Петар и Хана се подготвуваат за важен ден, голем концерт во Арена Загреб.

Идниот татко на својот Инстаграм сподели видео од музичката проба на кое за прв пат се гледа неговата бремена сопруга Хана. Нејзиниот стомак се гледа, лицето блеска и очигледно е дека е задоволна од другата состојба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Petar Grašo (@petargrasoofficial)

Комплиментите на сметката на убавата трудница беа под објавата, а парот не крие колку е среќен и ужива во брачниот живот.

фото:инстаграм/петар гашо

Останати вести од Радио Милева