Радио Милева
љубов и хармонија

Горд татко: Мирко Шијан ја покажа семејната идила со своите најголеми љубови (фото)

Горд татко: Мирко Шијан ја покажа семејната идила со своите најголеми љубови (фото)

Бојана Шијан пред повеќе од 15 дена се породи по вторпат и на свет донесе момче на кое родителите му го дадоа името Вукан.

Мирко Шијан сега објави фотографија со наследниците и неговата сопруга од семејниот дом.

Сопругата на Шијан се породи на 16 јануари, а Мирко сега објави една од ретките семејни фотографии. Шијан сега се посвети на семејството и гради дом во Сурчин.

Мирко објави емотивна фотографија додека ужива со наследниците и Бојана во дневната соба и покажа колку е грижлив и внимателен татко.

Додека Шијан го држи во раце постариот наследник, Бојана ужива со вториот син во позадина.

Да потсетиме, Бојана се породи пред 15 дена, на роденденот на нејзината свекрва Гоца Божиновска.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева